Ledeninformatie

FunctieNaamEmailadres
VoorzitterE. Smitvoorzitter@wsva.org
SecretarisM. Kippersluissecretaris@wsva.org
PenningmeesterM. Nieuwhoffpenningmeester@wsva.org
Commissaris AlgemeenK. Kerssenscommissarisalg@wsva.org
Commissaris Technische DienstR. de Bruincommissaristd@wsva.org
WebsiteH. Schoorlwebmaster@wsva.org
Feestcommissie?feest@wsva.org

Werkochtend 7 mei

De werkochtend was een groot succes. https://www.wsva.org/werkochtend-2022/

De Website

Zijn er nieuwtjes omtrent de jachthaven, of wil je een vakantieverhaal delen met de leden van de WSVA? mail dit naar:
webmaster@wsva.org

3 september: Jubileumfeest 2022

Dit jaar is er weer een groot feest ter ere van het (50-jarig) jubileum. De datum is 3 september. Nadere info volgt.